Skip to main content


Ivana Tomić osvojila srebro na turniru u Zagrebu uoči državnog prvenstva

Klub ritmičke gimnastike Nebo iz Šibenika proteklog je vikenda nastupio na tradicionalnom 44. Svibanjskom turniru u Zagrebu, u organizaciji Kluba ritmičke gimnastike Maksimir.

| Infovodice | Sportske

Natjecanje je poslužilo kao važna provjera forme uoči predstojećeg državnog prvenstva koje će se 12. lipnja također održati u Zagrebu.

Team Nebo otputovao je u Zagreb s mladom Vodičankom Ivanom Tomić, uz pratnju trenerice i sutkinje Anne Rumiantseve te sutkinje Antonije Zrnčević. U konkurenciji djevojčica rođenih 2019. godine i mlađih, Ivana je osvojila srebrnu medalju i još jednom potvrdila kontinuitet odličnih rezultata.

Iz kluba posebno ističu kako je Ivana, iako rođena 2020. godine, primjer predanog rada, discipline i poslušnosti na treninzima, što se jasno vidi kroz njezine nastupe i medalje koje osvaja na domaćim i međunarodnim natjecanjima.

„Ponosni smo na njezin napredak i rezultate koje postiže“, poručili su iz KRG Nebo nakon povratka iz Zagreba, gdje su dobili dodatnu potvrdu dobre forme uoči državnog prvenstva.

Vrijeme – Vodice

–°C
Zrak: –
–°C
More: –
Vlaga: –%
Vjetar: – m/s ()
Oborine: – mm
Tlak: – hPa
UV index:

Kalendar događanja

Četvrtak, 25.06.2026 | 21:00 | Tribunj
    Petak, 26.06.2026 | 00:00
      Petak, 26.06.2026 | 18:00 | Gradska knjižnica Vodice
        Petak, 26.06.2026 | 19:15 | Kulturni centar Vodice
          Petak, 26.06.2026 | 21:00 | Poljana