15 Sij 2019

Jubilej najbrojnije vodičke udruge: Svečanom skupštinom vodički umirovljenici proslavili 20 godina postojanja

Ocjeni sadržaj
(2 glasova)
0
Poslijednja izmjena dana Utorak, 15 Siječanj 2019 18:40

Svečana godišnja skupština Udruge umirovljenika grada Vodica na kojoj je proslavljeno i 20 godina postojanja održana je večeras u Kulturnom centru Vodice.


Od stotinjak članova koliko je brojila prije 20 godina kad se osnovala, radom, zalaganjem i entuzijazmom vodstva, udruga je narasla na 549 registriranih članova koji su prepoznali njihov rad.

A koliko je ova udruga popularna svjedoči i to da se u ovu udrugu učlanjuju umirovljenici iz okolnih županija pa čak i iz dijaspore. Razlog tomu su njihove brojne aktivnosti i druženja, putovanja, plesnjaci i obilježavanja blagdana i praznika.

„ Samo tijekom prošle godine organizirali smo preko dvadeset događanja. Osim redovitih odlaska na liječenje u toplice, organizirali smo deset jednodnevnih ili višednevnih izleta po hrvatskim gradovima, te trodnevne izlete u Rim – Vatikan – Napulj, u Crnu Goru i Albaniju. U svim ovim događanjima sudjelovalo je 2343 osoba treće životne dobi. Pokrenuli smo medicinsku gimnastiku za naše članove, a u planu nam organizacija psiholoških predavanja vezanih za bolesti, zatim recitale, pjesničke i književne večeri i po mogućnosti jednom ili dva put mjesečno slavljenje rođendana naših članova sve odjednom – kaže nam predsjednik udruge vodičkih umirovljenika Martin Čičin Šain te naglašava kako su za uspješan rad ove udruge zaslužni još tajnica Cvita Opat te članovi Izvršnog odbora: Višnja Kranjčec, Vinko Poljičak, Milan Gnjidić, Ivo Babić, Verica Mlinarec, Vlasta Juričev i Antica Roca.

Na Svečanoj skupštini povodom 20-te godišnjice osnutka Udruge umirovljenika grada Vodica dodijeljene su Zahvalnice osnivačima i zaslužnim članovima udruge.

uugv-12 (Custom).jpg

Za osnivanje udruge Zahvalnice su dobili Joso Čobanov, Milivoj Bakmaz, Petar Latin, Mira Čičin-Radin i Šime Vučak.

Kao zaslužni članovi za doprinos radu udruge Zahvalnice su primili Milivoj Mihić, Martin Čičin-Šain, Ivan Sladoljev, Mile Vunić, Šime Bilan, Jela Juričev-Martinčev, Milan Protrka, Mileva i Ante Strikoman, Branko Juričev-Martinčev, Milka i Joso Juričev-Martinčev, Cvitan Lasan, Antonija i Ivan Juričev-Talijaš, Boško Fržop, Ante Kranjac, Nikola Arambaša, Marija i Edo Sladoljev, Vinko Španja, Gorki Juričev, Irma Jakovljević, Dragan Moćan te za pomoć u radu Grad Vodice, Hotel Olympia, Pekara Moćan, Destina Vodice

Skupštinu je svojim nastupom uveličao Pjevački zbor Lira

djelomid1.jpg


Kliknite na plakate za više

tehnoadeo2017 BumbaNG
makina

Image is not available

Od 1988. godine brinemo za Vaš lijepši i zdraviji osmijeh!

Saznajte više

Image is not available

Uz timski rad naših dentalnih tehničara do vrhunskih rezultata

Image is not available

Od sad brinemo o njezi Vašeg lica i tijela uz kvalitetne kozmetičke brendove

Image is not available

Kao i make up-a za Vaše najvažnije trenutke!

Saznajte više

Image is not available

Nudimo uslugu smještaja u novouređenim apartmanima obitelji Nedoklan

Slider

ngkrkades
bazenid

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Gradsko-inicijalni

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close