13 Lis 2018
    1011

MNK HEROJI 7:3 MNK GENIUS: Visoka pobjeda Heroja na domaćem terenu, razlog više za kupnju godišnje članarine

Ocijeni sadržaj
0
Poslijednja izmjena dana Subota, 13 Listopad 2018 11:45

Nakon uspješnog otvaranja sezone u gostima kod Jezera Heroji su tražili nova tri boda pred domaćom publikom. U goste im je stigao iznimno neugodni Genius iz Splita koji se ove godine pojačao s nekoliko iskusnih igrača pa je s razlogom ova utakmica ponijela epitet derbija kola.

Gosti puno bolje ulaze u utakmicu i već u trećoj minuti vode sa 0:2. Precizni su bili Despotović i Buzov. Trener Heroja Podrug bio je prisiljen rano pozvati time-out jer je prijetila rezultatska katastrofa. Tada se Heroji konsolidiraju i preuzimaju sve konce igre. Smanjenje rezultata dolazi u 11. minuti.

Prvo ime domaćih, Dragan Radman, sjajno izvodi slobodan udarac za 1:2. Do kraja poluvremena bilježimo i potpuni preokret. Najprije Orlović, a zatim i Krajačić udarcima iz daljine savladavaju vratara gostiju Rogića, koji je kod oba ta zgoditka nešto lošije reagirao, za 3:2. U posljednjoj minuti dolazi do incidentne situacije na terenu i tribinama. U vrlo izglednoj situaciji za postizanje pogotka za domaćine netko sa gostujuće klupe ubacuje bocu vode u teren i prekida akciju Heroja.

U općem kaosu koji je tad nastao suci Vulić i Šimunov propuštaju isključiti gostujućeg igrača i tako pokazuju da nisu bili na visini zadatka.

Heroje nije omela ta situacija i odlučni da tri boda ostanu u Vodicama puno bolje otvaraju drugo poluvrijeme. Bašić na asistenciju Radmana u 21. minuti podiže rezultat na 4:2. Iako je Despotović krasnim golom dao malu nadu gostima u 32. minuti ona je brzo ugašena u 34. minuti. Krasna malonogometna akcija u tri poteza kojom je izbačena cijela obrana gostiju te se Babac sam našao pred vratarom i poentirao na 5:3.

Gosti su pokušali pred kraj susreta nešto promijeniti igrom sa golmanom-igračem ali ih iskusni Radman dva puta kažnjava i postavlja rezultat na konačnih 7:3.

Po završetku utakmice publika, koja je stvarno mogla uživati u dobrom futsalu, je nagradila igrače gromoglasnim pljeskom. Sljedeće kolo Heroji gostuju u Kninu, a utakmica je na rasporedu u nedjelju, 21. 10.

Spomenimo kako je tijekom petka i subote trajala akcija MNK Heroja u kojoj su ljubitelji malog nogometa mogli za 100 kn kupiti godišnju članarinu, odnosno ulaznicu za sve redovne i kup utakmice Heroja u balonu. U petak su godišnju članarinu uzeli i pripadnici DVD-a Vodice, a zauzvrat su im Heroji poklonili sliku Kornata