Rujan 29, 2021 2181

Turnir Mali medo drugi dio: Dječaci U11 vratili se u Vodice iz Gospića sa zlatom

(2 glasova)

Nakon odlično odrađenog prvog dijela 14. turnira u rukometu za mlađe uzraste "Mali medo" koji je bio organiziran za dječake U13 i djevojčice U14, u subotu, 25. rujna 2021. godine, na teren su izašli dječaci U11 (2010./2011. godište) i djevojčice U12 (2009./2010. godište). Turnir se održao u Gospiću.

Kod dječaka U11 uz dvije ekipe Gospića sudjelovali su i mladi rukometaši iz Vodica te prijatelji s Raba

U svakoj kategoriji igrale su se po dvije polufinalne utakmice, utakmice za 3. mjesto i finalni susreti, te je ukupno odigrano 8 utakmica velikog rukometa.

U prvom polufinalu naši dečki su nadigrali prvu ekipu Gospića sa uvjerljivih 19:15. Iako smo na poluvremenu gubili 9:8, naša ekipa radi seriju 6:0 te ima visoko vodstvo 14:9.

Domaćini su se najbliže primaknuli na 14:11 10.minuta prije kraja, ali naši opet imaju visoko vodstvo 17:12 7. minuta prije kraja.

Rizk Casino Bonus

Sasvim zaslužena i uvjerljiva pobjeda naših dečki.

U finalu smo visokom pobjedom nadigrali Rk Arba (Rab) i osvojili zlatnu medalju, dok su u susretu dvije ekipe Gospića uvjerljivi bili igrači Gospića 1 što im je donijelo brončanu medalju.