2720

(1 Glasaj)
0
Poslijednja izmjena dana Subota, 30 Srpanj 2016 23:58
Heroji Vodice osvojili prestižni Memorijalni turnir "Hrvatski vitez Miro Barešić" Foto: FB MNK Heroji

Nakon 3 uzastopna finala i isto toliko osvojenih drugih mjesta, u finalnoj utakmici 12. Memorijalnog turnira "Hrvatski vitez Miro Barešić", Heroji Vodice ostvarili su pobjedu protiv debitantske ekipe "Podbablje Gornje" rezultatom 5 : 0 i time osvojili ovaj prestižni turnir u kategoriji Seniori.

Strijelci za Vodičane bili su: J. Zekonjić sa 4 postignuta zgoditka i T. Junaković sa jednim postignutim pogotkom. Osim prvog osvojenog mjesta Heroji se vraćaju kući s još dvije titule i to za najboljeg golmana turnira Marka Mihaljevića, te za najboljeg strijelaca turnira Josipa Zekonjića.

12. memorijalni noćni turnir u malom nogometu "Hrvatski vitez Miro Barešić" organizirao je MNK Drage pod pokroviteljstvom Općine Pakoštane. Turnir se igrao dva tjedna, a sudjelovalo je 20 seniorskih i 8 veteranskih ekipa. I ovogodišnje izdanje turnira krasila je odlična atmosfera, izvrsna posjećenost i vrhunske utakmice, a za večerašnje finale organizatori su pripremili feštu za sve posjetitelje - zabavu uz Bepa Matešića i Davida Ricova i pečeni vol za sve