Rujan 11, 2021 359

Novi remi nogometaša na Račicama

Vodice u 89. minuti do boda protiv OSK-a

Nogometaši Vodica i dalje čekaju prvu prvenstvenu pobjedu u novoj sezoni. Pozitivna je stvar što su u četvrtom kolu 3.HNL jug ipak ulovili jedan bod protiv OSK-a, tim više jer su gosti vodili do pred sam kraj susreta na Račicama.

Nakon što je prvih 45 minuta završilo bez golova, momčad iz Otoka povela je u 71. minuti golom Darija Vukasovića.

Tih 0:1 stajalo je na semaforu do 89. minuti, a tada je za izjednačenje i konačnih 1:1 zabio Domagoj Prpić. I s tim jednim osvojenim puntom momčad trenera Marka Pinčića napredovala je na ljestvici.

Prepustila je, naime, posljednje mjesto Uraniji, koja nakon četiri odigrana kola ima svega jedan bod na kontu, odnosno jedan manje od Vodičana. Koji će, dakle, prvi trijumf u novoj sezoni tražiti u petom kolu, što neće biti nimalo lagan zadata. Gostuju, naime, kod Jadrana iz Ploča, koji je u prve tri utakmice upisao tri pobjede.

(foto: Naši Tići – Arhiva)