Rujan 08, 2021 478

Vodice teško stradale u susjedskom derbiju

(1 Glasaj)

Težak poraz upisali su nogometaši Vodica u trećem kolu 3.HNL jug. Primorac iz Biograda na domaćem je terenu slavio s čak 5:0 i tako momčad trenera Marka Pinčića ostavila na jednom bodu, osvojenom u prošlom kolu protiv dubrovačkog GOŠK-a na Račicama.

Podsjetimo, na otvaranju prvenstva Vodičani su u Unešiću poraženi s 3:0 od Zagore, tako da se nakon tri odigrana kola nalaza na posljednjem mjestu, s, kako smo rekli, jednim puntom i gol razlikom 1:9. Primorac je, pak, ovom pobjedom došao do prvih bodova u novoj sezoni.

Mrežu gostiju u Biogradu načeo je u 40. minuti Lokin, da bi do kraja prvog dijela na 2:0 povisio Vodopija. U nastavku još tri gola u mreži Vodičana, a zabijali su Klopp, Bitunjac te opet Lokin, koji je tako otvorio i zatvorio seriju.

U sljedećem kolu Vodice će na svojim Račicama ugostiti OSK, koji ima bod više.

Dodajmo kako je na vrhu ljestvice 3.HNL jug Jadran iz Ploča sa savršenim učinkom u tri kola, a prate ga Uskok i Sloga koji imaju dva boda manje.
(foto: Naši Tići)