28 Ožu 2021
    763

Nikola Marić zabio četvrtu utakmicu zaredom

Nakon pobjede nad Hrvacama fenjer više ne gori u Račicama: 'Pokazali smo da možemo protiv svakog igrati'

(1 Glasaj)

Nakon dugo vremena fenjer više ne gori u Račicama. Naime, domaćom 1:0 pobjedom nad do tada drugoplasiranim Hrvacama Vodičani su na ljestvici 3.HNL jug preskočili Slogu (igra u nedjelju) i GOŠK (slobodan u 20. kolu) i sada napunjeni dodatnim samopouzdanjem idu dalje.

Zgoditak vrijedan velika tri boda u 65. minuti postigao je Nikola Marić, što znači da je napadač bijelo-plavih zabio i četvrtu utakmicu zaredom. Osim pobjede trenera Marka Pinčića veseli i način na koji su njegovi momci došli do trijumfa.

- Odigrali su još jednu karakternu utakmicu, od početka se postavili kako treba, tako da nam suparnik praktički nije značajnije zaprijetio – veli trener Vodica, koji za dvoboj s Hrvacama nije mogao računati na Španju, Menu, Pecolaja, Imširovića. Ali su zato tu bile domaće mlade snage.

- To mi predstavlja posebno zadovoljstvo, što su u drugom poluvremenu zaigrali neki mladi momci i pokazali da itekako mogu kvalitetno participirati u trećoj ligi. To je ono što mi daje forte u daljnjem radu, što mi govori da smo na pravom putu – ističe Pinčić.

Vremena za opuštanje međutim nema. Nakon dana rekuperacije i dana odmora, u utorak već kreću pripreme za gostovanje kod OSK-a.

- U ovoj, kao i u prethodne tri utakmice, pokazali smo da protiv svakog možemo igrati, da je stanje na ljestvici nebitno. Najvažnije je da su se moji igrači uvjerili da mogu, da vjeruju u sebe i protiv koga god igrali idemo po pobjedu – zaključio je Marko Pinčić.

(foto: NK Vodice)