Srpanj 07, 2021 1209

Završen jubilarni memorijalni turnir "Hrvatski vitez Josip Bilać" u Gaćelezima

U utorak 06.07. na veličanstven način završen je jubilarni 10. tradicionalni memorijalni turnir na male branke "Hrvatski vitez Josip Bilać" u Gaćelezima.

Ražinska ekipa West Ham Ražine Inox Zele pobjednik je ovogodišnjeg, desetog izdanja Memorijalnog malonogometnog turnira Josip Bilać koji se odigravao u Gaćelezima. Unatoč prohladnoj subotnjoj noći, brojni su i ove godine potegnuli iz svih krajeva županije, ali i šire, da bodre svoje igrače na jednom od najpoznatijih malonogometnih turnira.

Westa Ham Ražine Inox Zele  je, kako smo već napisali, pripala prva nagrada u iznosu od deset  tisuća kuna, zajedno s peharom i medaljama., naime i finalu su svladali ekipu Radašinovce 2:0

Drugoplasirana  ekipa Radašinovci  osvojila je pet tisuće kuna, pehar i medalje, dok su trećeplasirani bili Dalamtino Drage  koji su u utakmici za treće mjesto svladali domaću ekipu MNK Gaćeleze  i tako dogurali do trećeg mjesta i osvojili dvije ipo tisuće kuna vrijednu nagradu, pehar i medalje. Inače, rezultat između MNK Gaćelezi i  Dalmatino Drage  zavrsilo 2:4. Četvrtoj ekipi MNK Gaćeleze  pripala je simbolična nagrada  pehar za 4 mjesto

Najboljim igračem turnira proglašen je Luka  Celić  iz ekipe West Ham Fažine Inox Zele, najbolji  strijelca Kristijan Šarić iz ekipe Radašinovci i najbolji golman Alen Milišić  iz ekipe West Ham Ražine Inox Zele

Inače, prije večernjeg finala organizatori malonogometnog turnira, zajedno s braniteljima i mještanima Gaćeleza, položili su vijence kod spomen ploče poginulog branitelja Josipa Bilaća u čiji se spomen i organizira turnir.

Poslijednja izmjena dana Petak, 09 Srpanj 2021 14:55