Lipanj 21, 2021 451

Mladi rukometaši RK Vodice najuspješniji na 1. izdanju rukometnog turnira "SV. Ante"

(1 Glasaj)

Turnir se održao u organizaciji Rk Šibenik 2015. Igralo se na vanjskom terenu O.Š Petar Krešimir IV koja pripada kvartu Šubićevac kojem je SV. Ante zaštitnik župe.

Turnir je organiziran za dječake 2008/2009 godište.

Na turniru su uz domaćina Rk Šibenik 2015 sudjelovali Rk Adriatik te 2.ekipe iz Rk Vodice od čega je jedna ekipa bila sastavljena od dječaka rođenih 2008, a druga ekipa od dječaka rođenih 2009/2010.

U polufinalu naša ekipa Rk Vodice 1 (dječaci 2008) je kontrolirala utakmicu od prve minute te većim djelom utakmice vodila i sa 5-6 golova razlike i na kraju glatko svladala dječake iz Rk Adriatik.

U drugom finalu naši mlađi dječaci igrali su sa dječacima iz Rk Šibenik 2015 koji su i 1-2 stariji od njih al unatoč konstantnom zaostatku od - 1, pa i 5.minuta prije kraja i - 2, radimo seriju 3:0 i slavlje naše mlađe ekipe je počelo, pobjeda 9:8 sa zvukom sirene.

U utakmici za 3.mjesto Rk Adriatik je uvjerljivo svaladao Rk Šibenik 2015. U finalu susrele su se dvije ekipe Rk Vodica, a uspješnija je bila starija ekipa Rk Vodice 1 (2008.godište).