Velik uspjeh mladih Vodičana

Juniori Heroja izborili nacionalnu završnicu, a saznali su i suparnike u grupnoj fazi

Juniori Malonogometnog kluba Heroji 2007 igrat će na završnom turniru Prvenstva Hrvatske. Plasman među osam najboljih ekipa u državi Vodičani su izborili osvojivši drugo mjesto u dalmatinskoj regiji. Podsjećamo, regionalnu završnicu Heroji su osigurali osvajanjem prvog mjesta u šibenskoj skupini, i to u završnici prvenstva, preskočivši do tada vodeći Šibenik 1983.

Za plasman na nacionalu završnicu dovoljna im bila minimalna, 1:0 pobjeda nad vršnjacima iz omiškog Olmissuma, a gol vrijedan pobjede postigao je Kuman u 12. minuti. Prvo mjesto na jugu osvojio je pak splitski Universitas, svladavši Omišane sa 4:1 te Vodičane sa 8:3 (Orlović, Pejić, Kuman).

Ždrijeb završnog turnira, koji će se od 6. do 8. travnja održati u SD Sutinska Vrela u Zagrebu, već je održan, a Heroji će igrati u skupina B sa Futsal Dinamom, Futsal Pulom i Aurelijom iz Vinkovaca. U skupini B smješteni su AFC Universitas, Osijek Kelme, Slatina i domaćin Uspinjača Gimka.

(foto: Naši Tići)