Članovi karate kluba ‘’Okit ‘’iz Vodica osvojili su 5 medalja na Međunarodnom karate turniru 19.’’DBG Open’’ u Čitluku kod Međugorja.

Članovi karate kluba „Okit“ iz Vodica osvojili su pet medalja na međunarodnom karate turniru 16. ’’Karlovac open’’.

Članovi karate kluba ’’Okit ‘’ postigli su veliki uspjeh na Međunarodnom karate turniru 3.’’Split karate kup’’.  Osvojeno je ukupno 13 medalja i to:
Nakon odlično odrađenog Školskog prvenstva Hrvatske u Đurđevcu gdje se Okit ‘’okitio’’ sa 6 medalja te postao 3. najuspješniji klub u Hrvatskoj po ukupnoj rang listi, u Vodice stižu i dvije nove državne medalje.

Članovi karate kluba „OKIT“ osvojili su šest medalja na Međunarodnom karate turniru 7. „Grobničan kup“

Članovi karate kluba ’’OKIT’’ sudjelovali su na Međunarodnom karate turniru ‘’Dalmacija open 2018.’’ u Splitu.

Članovi karate kluba’’Okit’’ su sudjelovali na Međunarodnom karate turniru 9.’’Rama open’’.Turnir je održan u gradu Prozoru koji pripada Hercegovačko-neretvanskoj županiji u BiH.

Kao sport i borilačka vještina karate potiče samodisciplinu i razvija usredotočenost i svijest. Mnogi roditelji potiču djecu da se bave sportom koji obogaćuje život, a upravo karate, odnosno njegova načela i trening, prepoznaju kao sredstvo za jačanje osobnosti i samopouzdanja.

Članovi vodičkog Karate kluba Okit osvojili su 17 medalja na 2. Split karate kupu koji je održan proteklog vikenda u Splitu i na kojem su nastupila 655 natjecatelja iz 51 kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Karate klub Okit iz Vodica poziva djecu da se upišu u XXXII generaciju novih članova Karate kluba "Okit Vodice" iz Vodica.