09 Pro 2013
    1821

Kickboxing: Odlični rezultati hrvatske kicboxing reprezentacije na SP-u u Turskoj

0
Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Svi 2014 21:05

Tijekom prošloga tjedna Turska bila je domaćin Seniorskog prvenstva svijeta u disciplinama pointfight, te light contactu i full contactu. Na prvenstvu prisustvovalo je oko 1100 boraca iz 66 zemalja svijeta. Naša reprezentacija napravila izniman uspjeh osvojivši 4 zlatne , 2 srebrne i 2 brončane medalje. Uz Hrvatsku reprezentaciju u Tursku otputovale su dvije članice našeg Taekwondo kluba „Hrvatski branitelj dragovoljac" Andreja Ivas i Kristina Mijat. Oba dvije nastupile su u disciplini light contact.

Andreja Ivas se sa prvenstva vratila sa srebrnom medaljom u kategoriji +70 Kg. Andreja je na svom putu do finala porazila domaćina Turkinju, predstavnicu BiH, Slovenije, dok je u jako napetoj borbi u finalu bolja bila Diletta Fiola iz Italije.
Kristina Mijat u kategoriji -65kg u borbi za medalju poražena od predstavnice Švicarske Sabine Elminger.

Osvojene medalje:

Zlatne medalje osvojili su u disciplini Full contact, TOMISLAV ČIKOTIĆ +91 kg , te u disciplini Light contact ANA ZNAOR -70 kg, BORIS
MIŠKOVIĆ -94 kg i ZVONIMIR ČIKOTIĆ +94 kg

Srebrne medalje osvojili su u disciplini Full contact BORIS MIŠKOVIĆ -86 kg, te u disciplini Light contact ANDREA IVAS +70 kg.

Brončane medalje su osvojili u Light contactu MARKO OPŠIVAĆ -74 kg,
te u Point fightingu BORIS MIŠKOVIĆ +94 kg.

Slijedeća aktivnost Hrvatskog kickboxing saveza je održavanje CROATIA OPEN, velikog međunarodnog natjecanja u kickboxingu, koje se održava 15. prosinca u Zagrebu, pod pokroviteljstvom Hrvatskog olimpijskog odbora i grada Zagreba.

{datsopic:4940}{datsopic:4939}{datsopic:4938}{datsopic:4937}{datsopic:4936}

Najnovije
  • KLIKOM PO VODICAMA I SRIMI: Pogledajte kako naši mještani uživaju u šetnji nakon dva dana kiše