Vodice srušile Split: Na domaćem terenu vodički nogometaši ostvarili prvu pobjedu

Ocijeni sadržaj
0
Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 22 Rujan 2019 00:12

Nakon četiri kola, nogometaši Vodica ostvarili su svoju prvu pobjedu. U goste im je danas došao bivši prvoligaš RNK Split kojeg su savladali rezultatom 2:1

„Čekali smo je i evo je, prva pobjeda na domaćem terenu i vjerujem da Vodice sada očekuju ljepši dani. Split je jako kvalitetna momčad koja je imala svoje periode i šanse. Uspjeli smo sve to prebroditi, zabiti dva lijepa pogotka. U idućem kolu gostujemo u Dubrovniku i u nju ulazimo s više samopouzdanja“ – rekao nam je trener Zoran Slavica Lav

Inače, utakmica je bila nabijena, moglo bi se reči gruba s obje strane, s izrazito mnogo prekršaja, žutih i čak dva crvena kartona.

Vodice je u prvom poluvremenu imalo više prilika i djelovale agresivnije što je rezultiralo golom Tonija Rendića iz slobodnog udarca u 27. minuti.

Split je u drugom poluvremenu ušao žustrije te je iz kaznenog udarca Keleza Krešimir izjednačio u 68 minuti. Ne zadugo, već nakon 10 minuta zamjena Tabula Andrej Ivan postiže gol za konačnih 2:1. Vrijedno je spomenuti i stativu Jeffersona nakon sjajnog driblinga.