Desto desk
10 Tra 2021
    919

Pogledajte promo spot sniman na atraktivnim lokacijama

Twirling klub Vodice obilježio svjetski dan Twirlinga

Ocjeni sadržaj
(4 glasova)
Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Travanj 2021 20:56

Povodom obilježavanja 5-te obljetnice Svjetskog dana twirlinga koji se obilježava 10. travnja, članice Twirling kluba Vodice i ove su godine sudjelovale u zajedničkoj koreografiji koju plešu svi twirleri svijeta kako bi zajednički što bolje promovirali twirling sport i svoju državu u svijetu, kao i potakli mlade da se bave ovim sportom. -    Ove godine nam je posebno bilo važno napraviti lijepu snimku kako bi u ovim teškim vremenima, kada smo svi zbog epidemioloških mjera u nemogućnosti normalno trenirati i odlaziti na natjecanja, među naše sportaše uveli malo sunca i radosti, pa smo zahvaljujući lijepom vremenu uspjeli snimali na našoj plaži Vruje i na lokaciji hotela Olympia i Sky, te se nadamo kako će se svidjeti svima. – poručile su iz TK Vodice

Promo spot se osim na stranici Twirling kluba Vodice, prikazuje na stranicama Croatian Twirling Federation i World Baton Twirling Federation, te na njihovom Instagramu, a time su ujedno i promovirali naš Klub i naš Grad Vodice.

-    Zahvaljujemo našim curama koje su mogle sudjelovati o ovom snimanju, vodstvu Olympia Vodice d.d. na odobrenju za snimanje i našem Mirsadu na uloženom vremenu i trudu oko snimanja – zaključile su

Pogledajte video

  

djelomob1.jpg

Najnovije
  • Information
    Podijeli

    Foto đir nedjeljom: Oj, Vodice garofula kito, misto moje ugodno i lipo...

    Information
Najčitanije
Oglasi

Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close