06 Pro 2018 Jurica Cindrić

Filmski Pub kviz u Sunčanom: Kad je riječ o filmu Grgo i Ivan potpomognuti bračnim parom Cukrov su nenadmašivi

Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Kako bi sinoćnji kviz u Sunčanom imao pravi filmski štih, cure koje su ga osmislile, a to su Luce, Anđela i Martina, pobrinule su se, osim za 36 odličnih pitanja iz svijeta sedme umjetnosti, i za to da natjecatelji uživaju u kokicama kojih je bilo u izobilju.


Baš k“o u kinu. Svaka od scenaristica i redateljica ovog kviza odabrala je po 12 pitanja koje su same i iščitale. Prvo Martina, zatim Luce i naposljetku Anđela. Kako je kviz bio svojevrsna „ženska“ osveta sastavljačima prošlog filmskog kviza Ivanu Joziću i Grgi Birinu, povremeno su ih duhovito podbadali, zamolivši pri tome njihove kolege iz ekipe „U 3 i 10 za Perković“, Ivu i Ivana Cukrova, da se ne ljute zbog toga, nazivajući ih „kolateralnim žrtvama“ podbadanja.

Za razliku od prijašnjih kvizeva rezidencijalni DJ Ante Grbavica sinoć nije bio u toj ulozi. Zamijenila ga je Luce Seper, jedna od autorica kviza, za sinoćnju prigodu nazvana DJ –ica Lucy, a Ante se okušao u ulozi natjecatelja i člana ekipe „K – 15“. Pokazalo se da je i u toj ulozi dobar. Njegova ekipa osvojila je odlično treće mjesto u konkurenciji izuzetnih znalaca, sinoć pojačanih za jedno od najpoznatijih kvizaških imena u Hrvatskoj.

Naime, u posebnost vodičkog kviza došao se uvjeriti i Samir Mila, šibenski novinar koji zadnjih godina živi u Zagrebu i radi u Večernjem listu, a poznamo ga i kao uspješnog natjecatelja televizijskih kvizeva.

S obzirom da je sinoć pojačao i inače jaku ekipu koju znamo pod imenom „Glavate želve“, prigodno nazvanu „Sinovi el Topa“, bila je vrlo izvjesna njihova pobjeda. No, zauzeli su „tek“ drugo mjesto, zaostavši deset bodova za već spominjanom ekipom „U 3 i 10 za Perković“.
Ipak su Grgo i Ivan, potpomognuti bračnim parom Cukrov, dokazali svoje enciklopedijsko znanje kad je riječ o filmu. Čestitke pobjednicima i pohvale autoricama još jednog odličnog kviza kojeg je sinoć svojim fotoaparatom popratio mladi Jurica Cindrić, član vodičkih „Plutonsa“ i redatelj vrlo popularnog spota za pjesmu „Gemišt“ koju izvodi Krešimir Španja. Hvala Jurici za fotografiranje sinoćnjeg događaja.

Idući Kviz u Sunčanom održat će se 19. prosinca., a do tada pogledajte galeriju Jurice Cindrića

Poredak ekipa:
1. U 3 i 10 za Perković - 108 bodova
2. Sinovi el Topa – 98 bodova
3. K – 15 – 93 boda
4. Full Monty – 90 bodova
5. Nepodnošljivi gnjavatori – 85 bodova
6. Jo Malone – 70 bodova
7. i 8. Rod“ce i Iz fotelje – 65 bodova
9. Fali Antonija – 62 boda
10. Samo ja – 60 bodova
11. Marin ga Držić – 54 boda
P.S. Antonija poručuje svojima iz ekipe „Fali Antonija“ da će idući put biti sa njima, a prenosimo i pozdrave od pub – kvizaša iz Ljubuškog i Velike Gorice. Uzvraćamo i mi njima srdačnim morskim pozdravom. 

Vaša reakcija na temu
Super
Hahaha
Opa
Tužno
Ljut sam

suvenirdeskclanak


Štefica Cvek u raljama života

stefica-plakat.jpg

Klikni na plakat gore za više informacija
Blagajna radi u prijepodnevnim satima od 21. do 25. siječnja od 11 do 13 sati.

bazenid
Makinapizza
kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider

ngkrkades
Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close