Srpanj 13, 2020 1225 Pixabay

Danas u našoj županiji nema novooboljelih od koronavirusa

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

U protekla 24 sata na području naše županije nema novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19. 

S današnjim danom broj oboljelih i dalje je 29, od kojih se dvoje liječi na odjelu infektologije šibenske bolnice, dok ostali oboljeli imaju blaže kliničke simptome i nalaze se u samoizolaciji na kućnom liječenju. 

Do ovog trenutka pod zdravstvenim nadzorom i mjerama samoizolacije nalazi se 116 osoba, od kojih je 115 kontakt s COVID-19 pozitivnom osobom. U protekla 24 sata na području Policijske uprave šibensko-kninske nije bilo kršenja mjera samoizolacije. Od jučer je testirano 12 uzoraka na SARS-CoV-2.

Samodisciplina i odgovornost naših građana je ključna u sprječavanju širenja epidemije, zato apeliramo, poštujte preporuke Stožera civilne zaštite RH.
 
 

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Srpanj 2020 12:07
djelomob1.jpg